تجربه شرکت در دوره «از تفکر سیستمی تا دینامیک سیستم‌ها»: ناصر جهانگیری

«ناصر جهانگیری» در دانشگاه صنعتی شریف کارشناسی مهندسی برق خوانده و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه تهران است. او بیش از ۱۲ سال است که به عنوان مهندس ابزار دقیق و مسوول راه‌اندازی پروژه، در پروژه‌های پالایشگاهی و نفتی ایران و عراق فعالیت دارد.

متن زیر تجربه شرکت ایشان در دوره «از تفکر سیستمی تا دینامیک سیستم‌ها» در سال ۱۳۹۹ است.

«من مدتی برایم سوال بود که چطور ساختارهای مختلفی که باهاشون سروکار داشتم به وضعیت کنونی ختم می‌شوند؛ و چرا بعضی وقتها تصمیم‌های مدیران تغییر قابل توجهی در وضعیت نمی‌دهند؛ و حتی در بیشتر مواقع تاثیر منفی دارند؛ و چطور میشه عوامل موثر بر نحوه عملکرد یک ساختار را در یک مدل مدنظر داشت تا تخمینی از اثر تصمیمات مختلف قبل از اجرا بدست اورد.

تا اینکه با تفکر سیستمی و دینامیک سیستم‌ها آشنا شدم و نه تنها آنرا چنان ابزار قوی جهت بررسی عملکرد سیستمهای مختلف یافتم بلکه نحوه دید آدم را از اتقاقات سطحی به لایه‌های زیرین شکل دهنده این اتفاقات تغییر می‌دهد. همه اینها در کنار معلمی ممتاز و تسلط عالی استاد درس هم علاقه‌ای دوچندان برای فراگیری به آدم می‌دهد.»

مهارت‌های تفکر سیستمی

دوره آموزشی آشنایی با «تفکر سیستمی»

این دوره شامل ۸ ساعت آموزش آنلاین بر پایه منابع فارسی است. این دوره برای افرادی طراحی شده که می‌خواهند از مفاهیم تفکر سیستمی در فضای کار و زندگی خود استفاده کنند و مسیر بهتری برای زندگی فردی و حرفه‌ای خود طراحی کنند.

ادامه مطلب »

اشتراک گذاری

Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
فیل مولوی

دوره آموزشی آنلاین

آشنایی با «تفکر سیستمی»

مدرس: محمدعلی اسماعیل زاده اصل